Születésnapi rajzverseny meghirdetése

2018.06.15 18:01

A Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola fennállásának 40. évfordulója alkalmából rajzpályázatot hirdet. A pályázaton részt vehet minden olyan felső tagozatos tanuló, aki a város valamely általános iskolájának vagy székelykeresztúri testvériskolánk tanulója.

A pályázók három kategória közül választhatnak:

  1. Születésnapi képeslap tervezése a 40 éves iskola részére
  2. Évfordulós plakát tervezése, mely az intézmény fennállásának 40. évfordulóját hirdeti
  3. Kőrösi póló tervezése az évforduló alkalmából

A képek elkészítéséhez bármilyen technika használható, lehetnek színes, monokróm, vagy tónusos munkák. A képeslapok A/5 méretben, a plakátok A/3 méretben készüljenek, a póló tervezésekor A/4 méretben csak a pólóra tervezett mintát (feliratot, ábrát, logót) kérjük, a pólót nem kell a képre rajzolni. A képeslap és a plakát is tükrözze az iskolánk szellemiségét, gyermekközpontúságát. Jelenjenek meg az iskola által fontosnak tartott értékek (hagyományok ápolása, néptánc, sportiskola, ökoiskola, külhoni magyarságért vállalt felelősség, stb.).

A pályaművek hátoldalára kérjük feltüntetni a pályázó nevét, iskoláját, osztályát, és ha van, a felkészítő tanár nevét.

A pályázatra beküldött munkákból kiállítást rendezünk iskolánk aulájában.

Díjazás: Kategóriánként a 3 legsikeresebb pályamunka alkotója könyvjutalom és oklevél elismerésben részesül.

A pályázatok beérkezési határideje: 2018. október 5. péntek 12 óra. A díjátadón való részvételről (eredményről) az iskolai elektronikus üzenetben értesíti a tanuló iskoláját 2018. október 8. munkanap végéig.

A díjátadásra az iskola 40. évfordulója alkalmából rendezett ünnepségsorozat megnyitóján kerül sor, 2018. október 13-án

A rajzokat személyesen vagy elektronikusan (szkennelve, jó minőségben!) a következő címre kérjük:

Dunakeszi Kőrösi Csoma Sándor Általános Iskola, 2120 Dunakeszi, Garas u.26.

iskola@dunakeszikorosi.hu