Röpsuli indult iskolánkban

2015.02.21 07:45
A röplabda kiemelt sportági szerepének köszönhetően a Magyar Röplabda Szövetség 2013 ősze óta kiemelten foglalkozik a sportág tömegesítésével, a
versenyrendszeren kívüli röplabdás kezdeményezésekkel, a szakmai munka segítésével a „Vollé! 2020 – Röpsuli” program keretében.
A program célja a röplabda sportág tömegesítése, a regisztrált röplabdások számának növelése a még sportágon kívüli gyermekek részére szervezett alternatív versenyzési keretek között, továbbá az iskolai keretek között röplabda foglalkozásokat tartó személyek szakmai munkájának fejlesztése.
Iskolánk 2015. januárjában csatlakozott a programhoz, Nagy-Hadfi Tímea testnevelő tanár szakmai irányításával. Az apró "röpisek" máris versenyre készülnek. Február 21-én szombaton ugyanis elindulnak, hogy első mérkőzéseikkel megmérettessék magukat. Kíváncsian várjuk az eredményeket!