Megérkeztek a nyelvvizsga bizonyítványok

2015.09.02 20:28

Megérkeztek a 2015. májusában City&Guilds angol írásbeli nyelvvizsgát tett diákjaink bizonyítványai. A 25 nyelvvizsgázó közül 12-en kiváló, a többiek pedig jó eredménnyel abszolválták a vizsgát. Ősszel folytatódik a megmérettetés a szóbeli vizsgával. Nagyszerű eredmény, hogy a tavaszi vizsgán két hatodik osztályos tanulónk is kiválóan szerepelt. A certifikációt végzős diákjaink felvételi lapjai mellé tűzzük, amely akár előpnyt is jelenthet egye középsikaolákba történő jelentkezés során. Gratulálunk a szép eredményekhez.

A névsor:

7.c osztály:

Beke Kornél 

Jedlica Zsófia Tavaszka 

8.a osztály:

Kiss Bernadett 

Kovács-Sipeki Cintia

Kóródi Gergely

Kóródi Réka

Magát Milán

Nagy Kornélia

Pintér András

Surányi Petra

Tóth Tamás Ádám

Veres Patrik

Vígh Diána

8.b osztály:

Bartalus Jácint

Holló Regina

Kelenczés Edina

László Krisztofer

Rácz Krisztián

8.c osztály:

Giczi Dominik

Németh Gergely

Papp Bettina

Szikszai Máté

Tatár Péter

Tóth Viktória

Vándor Eszter