Kőrösi Tehetséggondozó Matematika Verseny eredményei

2015.04.21 18:41

Április 14-én keülr megrendezésre tehetséggondozó matematika versenyünk, mely népszerű a tankerületi iskolák körében is. Városunk iskoláinak diákjain túl a környező településekről, Gödről és Fótról is érkeznek  versenyzők 3.-tól 8. évfolyamig, valamint szívesen látjuk a Radnóti Miklós Gimnázium nyolcosztályos képzésében résztvevő tanulókat is. Örömünkre - ebben az erős mezőnyben - szereztek szép helyezéseket iskolánk diákjai:

3. évfolyamosok versenyében:

3. hely Fórián Nikolett, 3.b osztály

4. évfolyamosok versenyében:

2. hely Tóth Dániel 4.a osztály

6. évfolyamosok versenyében:

3. hely Gál Réka 6.b osztály

7. évfolyamosok versenyében:

2. hely Pintér András 7.a osztly

3. hely Szikszai Máté 7.c osztály

Gratulálunk az eredményekhez!